Фото

Депутати вважають, що Президент має показати приклад «оптимізації» (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні в обласній раді обранці розглядали розпорядження ОДА про заходи щодо оптимізації бюджетних установ області та економії видатків місцевих бюджетів на 2013 рік. Спершу її розглянула «освітянська» комісія, а далі – «бюджетна».

Слід сказати, що розпорядження підписане першим заступником голови ОДА Василем Плавюком. А видане воно на виконання протокольного доручення КМУ з метою збалансування місцевих бюджетів. Заходи, про які йдеться у розпорядженні планують економію в понад 40 млн. грн. Із них приблизно 25% – це освітянські заклади. Крім них мова йде про скорочення в бібліотеках та лікувальних установах області.

Бюджетну комісію відвідали народні депутати України Василь Гладій та Володимир Шкварилюк. Обоє вважають, що скорочувати треба не тут, а в секретаріаті Президента, КМУ і т.д. Мовляв, президент України показує українцям приклад того, як треба «оптимізовувати».

Крім цього, на комісіях депутати згадали про скорочення дитсадків у 90-х: тоді скорочують, а тепер доводиться відновлювати. І припустили, що ситуація може повторитися.

Детальніше про проблему, плюси та мінуси оптимізації читайте у наступному номері «Репортера».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.