Фото

Четвертий день Паралімпіади. Україна зберігає четверте місце (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора, у неділю, українські паралімпійці вибороли 11 медалей. З них — чотири золоті.

Перше «золото» Україні принесла Марія Помазан. У фіналі турніру з штовхання ядра вона обійшла двох китаянок. Марія набрала на шість очок більше, ніж її найближча суперниця.

До слова, досі до кінця не зрозуміло, чи повернули Помазан її першу золоту медаль у метанні диска. Національний комітет спорту інвалідів України вже повідомив, що справедливість відновлена, натомість на офіційному сайті лондонської Паралімпіади це ніяк не відображено.

Медаль такої ж проби виборола Алла Лисенко у греблі. Українка випередила француженку Наталі Бенуа на вісім секунд. Крім того, українська команда добилася «бронзового» успіху в «міксі».

Нагороди українських плавців за ці чотири дні стали вже доброю традицією. От і вчора Євген Богодайко став першим у фінальному запливі на 200 метрів змішаним стилем.

Ще більший успіх чекав наших плавців на стометрівці на спині. Дмитро Залевський завоював «золото», а «бронза» дісталася українцю Віктору Смірнову.

Ще однією медаллю розжився плавець Дмитро Виноградець. До «бронзи» на 50 метрах брасом він додав «срібло» на дистанції 150 метрів комплексом.

У настільному тенісі відбувся цілий матч між українцями. Михайло Попов та Максим Ніколенко вирішували між собою долю бронзової нагороди. У підсумку медаль узяв Попов.

Срібну медаль Паралімпіади виборов легкоатлет Василь Ліщинський. У метанні диска він поступився лише іспанцю Давиду Касіно.

З однаковими результатами завершили свої забіги на 100 метрів Роман Павлик і Оксана Ботурчук.

Обидва на фініші були третіми.

Отже, за підсумками четвертого дня змагань Україна продовжує триматися на четвертому місці в загальному медальному заліку.