Фото

Черемош-Фест 2014 – за збереження карпатських річок (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 8 квітня, організатори “Черемош-Фесту 2014” розповіли франківцям більше про фестиваль карпатської культури, який відбудеться 2-4 травня. Карпати, активний туризм, якісна музика, ліжникарство, кераміка, гончарство, кулінарні майстер-класи – справжнє свято у селі Криворівня, що на Верховиншині.

У програмі фестивалю багато музикантів, серед гуртів – ДримбаДаДзиґа, Фліт, Kozak System, Один в каное, Петрос, Перкалабські Придатки та інші.

З іванофранківцям спілкувались Андрій Мельничук – координатор фестивалю, турист; Мишко Адамчак – арт-директор, музикант; а також представники НПП «Верховинський» та громади села Криворівня.

“Цього року фестиваль, відштовхуючись від засад екологічної свідомості, звертається до ідей пацифізму та миру – якщо кожен подбає про порядок довкола себе, біди у країні не буде. – зазначають організатори. – Зараз, у час активного розвитку громадських ініціатив, питання збереження карпатських річок залишаються актуальними, такими, що на них можна вплинути інструментами громадського впливу.”

Що ж до туристичного компоненту, то на фесті планують влаштувати сплави Чорним Черемошем, проведуть також подорожі до Писаного каменя, Довбушевих комор, хребта Ігреця, Терношорського урочища.

Також тут будуть кінні прогулянки, веломандрівки, рафтинг порогами Чорного Черемошу та інші атракції.

Організатори обіцяють забезпечити транспорт до Криворівні з Франківська та інших міст. 

Вартість квитка на три дні фестивалю: 150 грн, за передпродажем: 120 грн. Дітям до 12 років – вхід безкоштовний. 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.