Фото

Частина франківської Набережної перетворилася на танкодром (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Транспортний колапс нині панує на вулиці Набережній в Івано-Франківську. Неподалік повороту на вулицю Левицького дорога нагадує полігон для випробувань гусеничної бронетехніки.

Якщо рухатися Набережною від Крихівців, то проблемна ділянка починається з зупинки громадського транспорту метрів за 400 перед поворотом на Левицького. Поперек дороги пролягає траншея підземних комунікацій, яку свого часу просто засипали камінням.

Далі права смуга дороги перетворюється у суцільні ями. Деякі водії вже тут починають виїжджати на узбіччя, аби оминути ями.

Деякі ями просто вражають своїми розмірами.

Наступні сто метрів дороги числяться лише на плані міста. Насправді це суцільне місиво з вибоїн, калабань, криги, багна та машин. Водії, як можуть, долають це бездоріжжя.

На цій ділянці вже немає ні узбіччя, ні тротуарів. Бідолашні водії хоч якось намагаються рятувати підвіски своїх автомобілів.

Влітку ця ділянка теж усіяна ямами, проте зараз, взимку, на дорозі багато криги, то розмерзається, то знову замерзає. Так до «природних» вибоїн додалися ще й крижані.

Набережна за своїм призначенням має слугувати магістраллю в об’їзд центру міста. Натомість вулиця стала непрохідною і непроїзною.

А так виглядала ця ділянка Набережної у березні 2011 року:

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.