Фото

Боднар оголосив «хрестовий похід» проти ВО «Свобода» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 9 лютого, на прес-конференції голова обласного осередку ГО «Поклик нації» Тарас Боднар оголосив, що керована ним організація іде у «хрестовий похід» проти ВО «Свобода». Також Боднар заявив, що поважає Тягнибока менше, ніж Гітлера, і назвав першого «фюрером» з маленької букви.

Ці гучні заяви стали наслідком конфлікту між Боднаром та депутатом обласної ради Русланом Марцінківим (ВО «Свобода»). За словами Боднара, минулого тижня, у понеділок, Руслан Марцінків намагався перешкодити розповсюдженню у центрі міста примірників другого номера газети «Дзвони нації», у якому розміщена стаття з промовистою назвою «Найвдаліший піар-проект Партії Регіонів — Олег Тягнибок». Підхопили ініціативу Марцінківа у наступні дні, за словами Боднара, голова молодіжної організації ВО «Свобода» Василь Попович та Михайло Королик. Тарас Боднар запевняє, що на підтвердження цьому є свідки і навіть запис на камері спостереження.

«Ніхто статей Конституції, які говорять про свободу преси, не відміняв, — заявив Боднар, — а «ВО «Свобода» цю свободу порушує. Тому сьогодні ми не маємо інакшого виходу, як звертатися за правовим захистом до голови обласного управління УМВС генерал-майора Кузнєцова. З проханням вчинити заходів щодо відновлення порушених прав наших активісті і недопущення подібних неправомірних дій щодо них в майбутньому».

«Якщо на сьогодні український націоналізм виглядає так, як його показує «Свобода», вибачте, тоді мені встидно називатися націоналістом», — наголосив голова «Поклику нації».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.