Фото

Арсеній Яценюк зустрівся з іванофранківцями (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 20 вересня, народний депутат України, лідер політичної партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк в облмуздрамтеатрі ім.І.Франка провів зустріч із прикарпатцями. На зустрічі він представив кандидата на посаду міського голови Івано-Франківська — Ігоря Прокопіва, який є головою Івано-Франківської міської організації «Фронту змін» і керівником «Теплокомуненерго». Крім цього, представники «Фронту змін» поспілкувалися з мешканцями міста й області, які мали змогу з залу особисто поставити запитання, що їх найбільше турбують.

Говорячи про підготовку до місцевих виборів, Арсеній Яценюк заявив: «Щодо виборів до всіх районних та обласних рад у нас сформована справжня команда змін. Ми покажемо себе як справжні політики, які не просто боряться за голос виборця. Але й готові відповісти за те, що за них проголосували. Ми обіцяємо мало, але робити будемо багато».

Лідер «Фронту змін» заявив, що його партія прагне сформувати противагу Партії Регіонів: «Це завдання номер один для партії та для України, щоб сформувати політичну силу, яка здатна відстоювати інтереси тої частини країни, яка не поділяє ідеологічні принципи Партії регіонів».


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.