Фото

Анушкевичус пригрозив перевізникам розірванням договорів (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 16 травня, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус зібрав брифінг щодо страйку перевізників. 

Як пояснив мер, страйк, як такий не оголошений, тому що є певна процедура, натомість перевізники поступили зовсім в інший спосіб – вони всі дружно пішли на ремонт. 

«Зараз ми з цією ситуацією розбираємося, – заявив він. – Справа у тому, що на попередньому засідання виконкому, яке відбувалося ще у квітні, це питання розглядалося, і ми домовилися, що у зв’язку із тим, що це регуляторний акт – підняття тарифів, тому мають відбутися громадські слухання».

Мер зазначив, що з однієї сторони розуміє позицію перевізників – подорожчання пального, запчастин і так далі. Але з іншого і в простих мешканців до них є дуже багато претензій – порушення правил дорожнього руху, санітарний стан автобусів, недотримання графіку, куріння в салоні, розмови по мобільному. Тому без обговорень питання вирішене не буде. 

«Поле для переговорів відкрите, але якщо перевізники у такий спосіб починають уже шантажувати владу, то я з цим не погоджуюся, – заявив Анушкевичус. – Нині я дав доручення і першому заступнику, і профільному заступнику – провести перемовини. Якщо далі буде продовжуватися позиція шантажу, ми будемо вживати конкретні дії. Аж до розірвання договорів і проведення нового конкурсу. І в умовах нового конкурсу буде суттєво зменшена кількість перевізників. Ми беремо курс на те, аби збільшувати у місті кількість великогабаритного транспорту і розвивати наше підприємства КП «Електроавтотранс».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.