Фото

Акварельний сад Вікторії Типчук (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 23 грудня, у приміщенні бібліотеки Прикарпатського університету імені Василя Стефаника відкрилася виставка Вікторії Типчук «Сад моєї радості». Це перша персональна виставка молодої художниці, викладача кафедри образотворчого мистецтва і дизайну Інституту мистецтв Прикарпатського університету. На виставці – 24 акварельні роботи, які творила Вікторія впродовж трьох останніх років.

Барва, виразність і гармонія до кожного глядача завжди промовляють по-своєму. Це неважко було підмітити і на виставці Вікторії Типчук, спостерігаючи за мандруючими поглядами від картини до картини її студентів, колег, гостей.

Силуети квітів, фруктів, комах, тварин — начебто звичні сюжети та історії. Проте кожну з картин хочеться відчитувати довше і глибше, аби сповна насолодитись красою і радісним спокоєм. Ось назви лише деяких: «Подих вітру», «Квітучі полуниці», «Дивосвіт», «Заметіль», «Затінок гліциній».

Акварель — улюблена техніка Вікторії Типчук. Але працює і в графіці. Каже, що на шляху – до освоєння левкасу, а відтак і батику.