Фото

6:0. Розгромний реванш від «Урагану» (ФОТО)

Доведено — краще не злити «Ураган». Рівненський «Кардинал-Рівне», який завдав несподіваної болючої поразки іванофранківцям у далекому першому турі чемпіонату, приїхав до Івано-Франківська. Масла у вогонь долило передматчеве інтерв’ю тренера гостей, де він стверджував, буцімто «Ураган» перестав бути командою. Можна не переживати, свою думку він точно змінив.

Погром рів ненців почався вже на четвертій хвилині, коли після удару Сержао екс-ураганівець Піддубний грудьми забив автогол. До розгромного рахунок довели Валентин Цвєлих та Біро Жаде — 3:0. Так і розійшлись відпочивати.

Після перерви гості продовжили щосили відбиватися від нестримних атак «Урагану». На 22-й хвилині Цвєлих вже оформив дубль. А згодом на майданчику почав з’являтися третій івано-франківський бразилець Ренатіньо, який першу половину гри провів на лаві запасних. Рішення головного тренера Сергія Гупаленка виявилося вдалим, Ренатіньо «вколотив» «Кардиналу-Рівне» ще два м’ячі, на 32-й та 39-й хвилині.

Мораль матчу: не зліть «Ураган», бо на майданчику здійметься справжнє «торнадо».

У середу, 8 грудня, на манеж Коледжу фізвиховання проти «Урагану» вийде команда «ЛТК». Відбудеться другий матч 1/8 фіналу Кубка України. У першому, в Луганську, команди розійшлися бойовою нічиєю 5:5. Початок цієї гри — о 16:00.