Авто

Як вберегти авто від викрадення: 5 корисних порад автовласнику

Google+PinterestLinkedInTumblr
Автомобілів, які б неможливо було вкрасти, — не існує. Не лише крута іномарка, а й бюджетна автівка можуть стати жертвою зловмисників. Як уберегти свого «залізного коня» від злому та крадіжки, читайте в статті.

Охоронна сигналізація

Сигналізація — найпростіший та найпопулярніший захист від викрадення. Вона керує центральним замком дверей автомобіля та реагує на фізичні впливи. Наприклад, якщо хтось вдарить по кузову, спробує відкрити двері, капот або багажник, сигналізація подає гучний сигнал, що привертає увагу до автомобіля.

Багато моделей мають можливість підключення до смартфонів та інших гаджетів, тому постійно на зв’язку з власником за допомогою SMS-повідомлень або мобільних додатків. Завдяки вбудованому GPS-модулю пристрій спрощує пошуки авто в разі викрадення.

Якщо ваша машина не укомплектована охоронною системою, опис характеристик і цін у магазинах Тернополя та всієї України знайдете на сайті m.ua.

Іммобілайзер

Майже всі сучасні авто оснащені штатним іммобілайзером — електронним протиугінним засобом, що блокує деякі модулі автомобіля, і двигун не запускається. Чіп, який посилає сигнал для розблокування, знаходиться в електронному кодовому ключі власника машини. Для додаткового електронного захисту від викрадення у парі зі штатним можна встановити другий іммобілайзер.

Пошуковий маяк

Захований у надійному й тільки вам відомому місці спеціальний маячок допоможе знайти вкрадений автомобіль. Чим раніше ви прийдете на допомогу своєму «залізному другу», тим більше шансів знайти його в цілості, а не у вигляді розпиляної купи металолому. Особливо дієво працюють маяки-закладки в парі: один з них можна залишити в легкодоступному місці, щоб зловмисник знайшов та зрадів, другий же залишиться непоміченим і приведе вас до автомобіля.

Враховуйте наші підказки, і нехай викрадення обійде вашу автівку стороною!

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.