Авто

Як продати бюджетне авто в Івано-Франківську під час карантину?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Причин для продажу авто може бути безліч — від термінової потреби у вільних коштах, до бажання змінити застарілу модель на новішу, більшу, або кращу. І якщо із продажем елітного авто може бути досить важко, через його високу ціну та низьку купівельну спроможність наших співвітчизників, пов’язану із карантинними обмеженнями, то бюджетне авто, здавалося б, продати простіше простого.

На жаль, це не завжди так, і навіть найдешевші машини економ сегменту наразі продаються зовсім непросто, крім випадків, коли власник готовий віддати своє авто за копійки, але тоді продаж втрачає всілякий сенс.

Можливі складнощі

Перше, що необхідно зробити продаючи власне авто — тверезо визначити його ринкову вартість, одна і та сама модель може продаватися із різницею в 1-2 тисячі доларів, залежно від комплектації, стану, пробігу, року випуску та інших параметрів, та поточного стану. Вивчивши пропозиції на популярних дошках оголошень варто встановити на свою машину найменшу прийнятну для вас ціну, так вірогідність продажу значно зросте, після чого можна розміщувати своє оголошення в мережі.

Сьогодні онлайн продажі чи не єдиний спосіб реалізації машини з пробігом, адже і продавці і покупці намагаються скоротити фізичні контакти одне з одним, з іншого ж боку уникнути цього навряд чи вдастся. Серед можливих складнощів з якими може зіштовхнутися власник, продаючи своє авто онлайн:

  • надмірна кількість дзвінків від потенційних покупців, та людей які просто цікавляться, часто в незручний час — рано вранці, або пізно увечері;
  • необхідність зустрічатися із зацікавленими особами для показу авто, у різних кінцях міста, що не завжди можливо, особливо при щільному робочому графіку;
  • намагання покупців знизити ціну до мінімуму і торгуватися до останнього;
  • необхідність підготовки авто до продажу (мийка, хімчистка, заміна зношених деталей, тощо).

З іншого боку, онлайн оголошення дає чітке розуміння того, наскільки великий попит на ваше авто, і чи цікаве воно ринкові за поточною ціною, проте для того, щоб продавати машину самостійно необхідно мати досить багато вільного часу та міцні нерви, або ж шукати альтернативні способи продажу.

Швидкий продаж без зайвих зусиль

Послуга викуп авто в Івано-Франківську надає змогу продати авто швидко та вигідно, не витрачаючи часу на розміщення оголошень, підготовку машини та зустрічі із потенційними покупцями, що особливо важливо в умовах карантину. Серед переваг, які надає автовикуп власникові авто:

  • швидка та безкоштовна оцінка транспортного засобу із визначенням його ринкової ціни;
  • оформлення всіх необхідних для здійснення угоди документів та організація продажу;
  • можливість продати авто буквально за одну добу;
  • мінімальні контакти із працівником компанії із дотриманням карантинних вимог;
  • справедлива ціна за машину, яка відрізняється від середньоринкової лише на 2-3%.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні