Авто

Як підібрати форсунки до обприскувача?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Найважливішим у роботі обприскувача є правильне розпорошення робочого розчину по поверхні оброблюваних культур. Для більш точного розпорошення та економії рідини прийнято використовувати спеціальні деталі, що відповідають за поширення рідини — форсунки. Саме в них потрапляє робочий розчин перед розпиленням. Тут же він розподіляється за спеціальними резервуарами, в яких насичується повітрям і готується до виходу. Несправність форсунки може призвести до неправильного розподілу препарату і як наслідок, потрібна буде повторна обробка полів. Щоб цього уникнути, необхідно серйозно підійти до питання вибору форсунок до обприскувача.

Компанія Агропласт пропонує широкий вибір форсунок до обприскувачів різного розміру і виробництва. Ви можете вибрати відповідну деталь з того матеріалу, який вважаєте за необхідне саме для Вашої роботи:

  • Полімерні форсунки, які використовуються для надійного і високоточного обприскування;

  • форсунки з нержавіючої сталі рекомендується застосовувати для високих механічних навантажень;

  • керамічні форсунки при використанні агресивних хімікатів і добрив.

Також перед придбанням деталі потрібно визначитися, якого виду форсунки Вам потрібні. За своєю конструкцією форсунки бувають:

  • Одинарні;

  • потрійні;

  • четверні;

  • п’ятірні.

Відповідно до потрійної форсунки можна під’єднати три розпилювачі, до четверної чотири й так далі. При виборі форсунки певної конструкції потрібно керуватися тим, для чого Ви використовуєте обприскувач у своєму господарстві. Також вибір форсунки залежить від середньої витрати води, від швидкості обробки польових культур і, звичайно ж, від погодних умов.

Підбирати форсунки потрібно виходячи з видів сільгоспробіт і оброблюваної площі. На основі цих критеріїв всі форсунки можна розділити на 3 види:

  1. Щілинні. Вони ідеально підходять для фермерських господарств з площею близько 10 га.

  2. Довгі інжекторні. Мають попит у фермерських господарств з великою площею полів. Їх доцільно використовувати, якщо потужність насоса становить 6-8 бар.

  3. Компактні інжекторні форсунки. Застосовуються при потужності насоса до 4 бар.

У нас Ви можете вибрати як повністю укомплектовану форсунку, так і запасні частини до неї: шланги, розпилювачі, гвинти, гайки, дозатори, запірні клапани, ковпаки, мембрани, планки, прокладки та інші деталі, необхідні для якісної роботи обприскувача.

Зробіть правильний вибір, а ми допоможемо втілити його в життя. Замовте форсунки до обприскувача сьогодні, щоб вже завтра сміливо починати обробку своїх сільськогосподарських угідь.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.