Авто Фото

«Випив? Не сідай за кермо!», – у Галичі провели акцію-рейд для водіїв (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За ініціативи РДА, працівників освіти, відділу молоді та спорту, Державтоінспекції, за участю членів молодіжної громадської організації «Галицький королівський клуб», у Галичі провели профілактичну акцію-рейд.

Галич 5

Захід провели у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції. В ході рейду зупиняли водіїв та роз’яснювали про неприпустимість керування автотранспортом напідпитку, розповсюджували листівки: «Я сідаю за кермо тверезим», «Алкоголь і кермо – несумісні», «Випив? Не сідай за кермо!» тощо.

Галич 3

Також нагадували водіям про покарання за керування автотранспортом у нетверезому стані, передбачене ст.130 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», а це штраф, або ж позбавлення права керування на визначений судом термін та ін.

Галич 2

Організатори акції мали на меті привернути увагу до суспільної проблеми аварійності, безпосередньо через керування автотранспортом водіями у стані алкогольного сп’яніння, адже 30 відсотків ДТП в Україні стається саме з їхньої вини. Крім того, у разі вчинення ДТП із урахуванням ступеню тяжкості нанесених тілесних ушкоджень, водії несуть і кримінальну відповідальність згідно ст.286 КК України.

Галич 4  Галич 1

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.