Авто

Війна з Росією: водіям заборонено використовувати відеореєстратори

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Щоб уникнути розголошення інформації, яка може допомогти противнику дізнатися про переміщення та хід виконання завдань Сил оборони, водіям заборонено використовувати відеореєстратори.

Про це повідомив керівник Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ Богдан Сеник у коментарі УП, пише Репортер.

відеореєстратори новини Івано-Франківська

Це все здійснюється в рамках кампанії убезпечення даних про дії українських військових, сил територіальної оборони тощо.

Застереження діє для всіх регіонів України.

Воно стосується реєстраторів в авто- й мототранспорті. Заборонено фото, відеозйомку доріг загального користування, об’єктів загального призначення, об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.

Зміст даного застереження дуже важливий для усіх регіонів, а передусім тих, де йдуть бойові дії, – сказав Богдан Сеник. – Це рішення військового командування доведено до представників військових адміністрацій, вони мають наголошувати на цьому для громадськості”.

Командування Збройних сил України звернулося до медіаспільноти з проханням максимально обмежити висвітлення персональних даних, світлин, що містять обличчя офіцерського складу (командирів підрозділів), геолокаційної, візуальної, адресної прив’язки до місць виконання ними завдань.

В тому числі йшлося про те, що потрібно виключити фото- та відеофіксацію, унеможливити поширення у медіа точної територіальної прив’язки бомбосховищ (місць укриття цивільного населення), з метою ускладнення отримання противником поточної інформації з відкритих джерел для нанесення ракетно-бомбових ударів по цивільній інфраструктурі.

Як проходить зараз мобілізація в Україні – Маляр

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.