Мова не про те, як зекономити роботодавцю кошти. Працівники у цьому мало зацікавлені. Розказуємо, як витратити менше власних фінансових та часових ресурсів.
Так, відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон № 59, компанія компенсує поточні витрати на проїзд, проживання, на оформлення закордонних паспортів та візи, страхування, оплату службових телефонних розмов. Але роботодавець не буде компенсувати оплату штрафів за порушення правил дорожнього руху. І ніхто не оплатить витрачений у заторах час.
Як зменшити фінансові та часові витрати?
Оформте Зелену карту в інтернеті, а не купуйте на кордоні
Зелена карта вийде дешевшою, якщо придбати її завчасно. До того ж, озброївшись Зеленою карткою напередодні поїздки, ви зекономите час при перетині кордону.
Візьміть на замітку онлайн-оформлення Зеленої карти, їдучи у відпустку за кордон. Це зручніше та дешевше.
Уважно слідкуйте за дорожніми знаками
З правилами дорожнього руху в країнах Європи краще бути акуратними. Перевищення допустимої швидкості на 5-10 км або проїзд без ременя безпеки може вилитися у штраф 10-20 €. І це мінімум. А за серйозніше перевищення можна влетіти на кілька сотень євро та позбавлення прав. Ні роботодавець, ні страхова компанія не компенсуватиме витрати за порушення ПДР.
Перевірте трафік
Промоніторивши, коли і де найбільша завантаженість на дорогах, можна спланувати маршрут без заторів. Існує чимало сервісів з перевірки трафіку в режимі онлайн.
Перевірте платні дороги
Продумайте маршрут завчасно від готелю до місця роботи завчасно. Може, без платних доріг не вийде прокласти шлях? Не радимо їхати платними автобанами без віньєтки. Вас можуть оштрафувати і, знову ж таки, оплачуватимете порушення власним коштом.
Comments are closed.