Авто

В обленерго пояснили, чи можливо не вимикати світлофори у Франківську

Google+PinterestLinkedInTumblr

На радіо “Західний полюс” відбувся черговий ефір зі спеціалістами “Прикарпаттяобленерго”. У вівторок, 27 грудня, у студії був директор філії “Центральна” Ігор Пархуць.

Зокрема, йшлося про те, чи можливо не вимикати світлофори по місту під час віялових відключень електроенергії, пише Репортер.

Вимкнення світлофорів у Франківську

Як повідомив Ігор Пархуць, світлофори підключені до тих самих ліній живлення, що й житлові будинки.

Всі світлофори живляться від розподільчих ліній. Якби вони мали свої окремі лінію, ми могли б їх не вимикати, – каже Ігор Пархуць. – Наскільки мені відомо, місто активно працює в цьому напрямку, вже є напрацювання з альтернативними джерелами живлення. Також допомагають регулювальники, патрульні – де є пікові навантаження.

Також у “Прикарпаттяобленерго” повідомили про зміни у графіках на 27 грудня для підчерг 4.1 та 4.2.

  • Знеструмленою підчерга 4.1 буде з 07:00 до 11:00 та з 15:00 до 19:00.
  • Знеструмленою підчерга 4.2 буде з 09:00 до 13:00 та з 17:00 до 21:00.

За словами Ігоря Пархуця, в компанії прийняли рішення вимикати ці підчерги двічі на день, а не один, як було раніше. А також – чергувати час вимкнення для споживачів тих споживачів.

Черги 4.1 і 4.2 – це обладнання, яке вимикають вручну наші працівники. Натомість черги 1, 2, 3 ми вимикаємо централізовано, – каже директор філії “Центральна”. – Якщо 4.1 вимикається з 07:00, а 4.2 з 09:00, то на наступні дні ми будемо робити ротацію.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.