Авто Фото

У Франківську водії маршруток порушують правила, незважаючи на міліцію та журналістів (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Спільно з представниками від громадськості та журналістами місцевого телеканалу працівники ДАІ провели рейдові відпрацювання у Івано-Франківську щодо виявлення водіїв автобусів, які порушують Правила дорожнього руху, здійснюючи пасажирські перевезення, повідомили на сайті міліції.

PM708image003

За 17 днів з часу проведення цільових профілактичних заходів, інспектори задокументували понад 200 порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів на дорогах області, троє з них керували транспортними засобами напідпитку. У Івано-Франківську зафіксовано понад 60 порушень ПДР.

У ході рейдової перевірки найчисельнішими були порушення посадки та висадки пасажирів безпосередньо на зупинках.

PM547image001

 

“Водії не чекають від’їзду попереднього автобуса, проводять висадку-посадку пасажирів, не під’їхавши до зупинки, на пішохідних переходах, зупиняються посередині проїжджої частини, чим зумовлюють заторові ситуації і, що найважливіше, створюють аварійні ситуації, як для пішоходів так і пасажирів”, – пишуть ДАІвці.

Працівники Державтоінспекції та журналісти фіксували порушення, запитували водіїв чому, навіть побачивши знімальну групу, вони не вживали заходів, щоб не потрапляти в об’єктиви камер, як злісні порушники, але у відповідь чули різне.

PM416image002

 

“Звичайно були такі, які визнавали свої помилки і такі, що висловлювали обурення, – йдеться у повідомленні. – Окрім того і пасажири перешкоджали у роботі, зверталися не затримувати їх, бо всі поспішають, що не такі вже серйозні порушення наприклад, посеред дороги висаджувати пасажирів чи об’їздити заторові місця іншими вулицями, відхиляючись від визначених маршрутів руху”.

Також інспектори виявляли транспортні засоби із технічними несправностями, з тріщинами лобового скла та інші.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.