Авто

У Франківську перекриють вулицю Довгу, щоб доробити кільце з Береговою

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську вже близько 1,5 місяця триває капітальний ремонт вулиці Берегова. Раніше на вулиці міняли водопровід.

До кінця 2023 року ремонт планують завершити. Про це розповів заступник міського голови Михайло Смушак в ефірі радіо “Західний полюс”, пише Репортер.

У Франківську перекриють вулицю Довгу, щоб доробити кільце з Береговою

Спочатку планувалося лише замінити водопровід, бо він там уже був в незадовільному стані, – каже Михайло Смушак. – Але водопровід там пролягав на глибині 4-5 м – це дуже глибоко. Тож практично вся вулиця була розкопана. Але коли замінили водопровід, виникла потреба відновити дорогу. Вона була в дуже поганому стані, тож вирішили не повертати так, як було, а зробити капітальний ремонт.

Зараз на Береговій вже заасфальтували нижній шар і піднімають люки. За словами Смушака, спеціально виклали цементно-піщану основу, щоб поставити і нижній, і верхній шари асфальту. Закінчити ремонт планують до кінця року.

Читайте: Загвіздя не проти. Коли відновлять пішохідний міст на Пасічну

Паралельно комунальники формують кільце на вулиці Довгій. Поки заасфальтували половину кільця.

Будемо перекривати Довгу, об’їзд буде по напів кільці. І будемо формувати повноцінне кільце і здавати в експлуатацію. Нарешті довгоочікуване кільцЕ, про яке ми говоримо вже 5 рокіВ, буде здане в експлуатацію, – каже Михайло Смушак.

Щодо ремонту на вулиці Грушевського, її на днях планують вже заасфальтувати і відновити рух.

У майбутньому ми плануємо вулицю Грушевського звільнити від транспорту, як ми робили раніше з вулицею Лесі Українки. Тому що це центр міста і має бути пішохідна зона, – каже заступник міського голови. – Тепер ця вулиця практично розрізає дві великі пішохідні зони. Так не має бути. Я розумію, що це не сподобається багатьом автомобілістам, але ми маємо виходити з загальноміських інтересів. Те саме стосується ратуші – у перспективі на площі біля ратуші не повинно бути автомобілів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.