Авто

У Франківську оголосили рік комунального транспорту – на маршрут вийде 30 нових тролейбусів, запровадять е-квитки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До кінця наступного року парк тролейбусів КП “Електроавтотранс” складе 70 машин, придбають 30 нових низьких тролейбусів. На оперативній нараді у міського голови Івано-Франківська вирішили оголосити наступний рік роком комунального транспорту, з пріоритетом розвитку тролейбусного руху. 

“Наступний рік у нас буде роком розвитку тролейбусного руху, – повідомив директор КП “Елктроавтотранс” Віталій Голутяк, пише Курс. – Оновимо рухомий склад, запровадимо автоматизовану оплату проїзду”.

Впродовж наступного року “Електроавтотранс” має намір вивести на вулиці міста 30 нових низькопідлогових тролейбусів – до кінця року оголосять тендер на їх придбання. Місто отримає машини у другому-третьому кварталі 2018 року.

“Оголошуємо наступний рік роком комунального транспорту!” – погодився міський голова Руслан Марцінків. 

Також планують придбати 16 тролейбусів з пробігом. Ці машини вийдуть на маршрути в четвертому кварталі наступного року.

“Мало, давайте лізинг. Пропрацюйте мені лізинг. Я знайду гроші”, – звернувся мер до начальника фінуправління та комунального перевізника.

Всього в складі КП на завершення 2018 року має бути 70 робочих тролейбусів. Наразі на лініях працюють трохи більше 40 машин. Ще 20 старі і часто простоюють, бо ламаються.  Гроші на оновлення тролейбусного парку КП спрямують з міського бюджету. Також у всіх міських тролейбусах та автобусах КП “Електроавтотранс” до кінця наступного року запровадять єдиний електронний квиток.

У планах на рік розвитку тролейбусного руху – прокласти нові лінії. На Європейській площі повинні зробити двосторонню тролейбусну лінію, яка коштуватиме бюджету 40 млн грн. Мікрорайон “Пасічна” мають намір з’єднати прямим тролейбусним сполученням з вокзалом. Загалом хочуть охопити тролейбусним сполученням всі мікрорайони міста. Наступного року пасажиропотік КП “Електроавтотранс” має зрости щонайменше на 26%.

Мер сказав, що не буде терпіти хамський приватний транспорт, водії якого “висаджують пенсіонерів і школярів”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.