Авто

У Франківську на перехресті Довженка і Дорошенка зміниться рух (Схема)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Від четверга, 9 травня, змінений рух на перехресті вулиць Олександра Довженка та Гетьмана Дорошенка в Івано-Франківську.

Про це повідомив заступник міського голови Михайло Смушак.

Основні зміни – заборонений лівий поворот з вулиці Гетьмана Дорошенка на вулицю Довженка. А також заборонений поворот ліворуч з вулиці Олександра Довженка на вулицю Гетьмана Дорошенка.

Виїзд з вулиці Гетьмана Дорошенка на магістральну вулицю загального користування  з високою інтенсивністю руху Олександра Довженка буде дозволено здійснювати тільки праворуч. Оскільки дане перехрестя є аварійно-небезпечною ділянкою дороги. Тут вже було декілька ДТП. Тому основна мета змін – підвищення безпеки водіїв та пасажирів транспортних засобів та не допущення аварійних ситуацій, які можуть призвести до трагічних наслідків, – пише Смушак.

Заїзд на вулицю Гетьмана Дорошенка з вулиці Довженка може здійснюватися тільки через кільцеву розвʼязку перехрестя вулиць Чорновола-Петлюри-Довженка, яка знаходиться поблизу.

Виїзд на вулицю Олександра Довженка рекомендуємо здійснювати з вулиці Сухомлинського через регульоване світлофором перехрестя вулиць Олександра Довженка-Сухомлинського.

Попереджувальні  знаки та інші дорожні знаки про зміну схеми руху встановлені. Також цієї ночі було нанесено дорожню розмітку, відповідно до нової схеми організації дорожнього руху.

Схема організації руху – на картинці:

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.