Авто

У Долині вирішили, як боротись із нелегальними перевізниками

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Перевізники з Долинського району звернулися до обласної та районної держадміністрацій з проханням припинити незаконні перевезення. Влада обіцяє взяти це питання під свій контроль.

3 жовтня у Долині провели нараду, на якій розглянули звернення офіційних перевізників. За їхніми словами, наразі нелегальні перевезення є на міжміських автобусних маршрутах «Долина-Івано-Франківськ», повідомили в РДА.

автобус

«Сьогоднішня проблема у тому що, деякі перевізники під виглядом нерегулярних перевезень регулярно перевозять пасажирів, – каже голова РДА Юрія Мазура. – Такі перевізники не ведуть квитково-облікову документацію, не мають відповідних дозвільних документів, чим створюють небезпечні умови перевезення для самих пасажирів».

За словами Мазура, діяльність нелегальних перевізників відображається, насамперед, на тих підприємствах, які працюють законно.

«Ситуацію, яка склалася, потрібно вирішувати у правовому полі, – додає він. – Тобто, першочергове завдання – легалізація незаконних перевезень».

Таке рішення підтримав директор департаменту промисловості та інфраструктури ОДА Сергій Подовша, який запропонував розробити графіки та провести конкурси.

За підсумками наради, вирішили рекомендувати департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА розробити п’ять додаткових маршрутів у напрямку «Долина-Івано-Франківськ».

Врешті вирішили, що місцева влада бере під контроль цю проблему, і вже найближчим часом на вулицях міста не буде перевізників-нелегалів.

Довідка:
Закон України «Про автомобільний транспорт» передбачає такі види перевезень: регулярні, регулярні спеціальні та нерегулярні.
Регулярні – це перевезення за маршрутом відповідно до розкладу руху. Їх здійснюють перевізники, які виграли конкурс на конкретний маршрут і мають дозвільні документи.
Нерегулярні перевезення проводять на замовлення організованої групи пасажирів, яка має спільну мету поїздки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.