Авто

Тролейбусні маршрути №3 та №8 об’єднають

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 2 квітня 2018 р. тролейбусний маршрут №3 отримає назву “Обласна лікарня – АТ “Родон”.

Фактично відбудеться об’єднання двох існуючих маршрутів №3 та №8.

Буде створено нове тролейбусне сполучення “Обласна лікарня – м-н “Пасічна” – Вокзал – Незалежності – Івасюка – АТ “Родон” і зворотньо – інформує КП “Електроавтотранс” ІФ на своїй сторінці.

Схема руху:
Обласна лікарня–> вул.Галицька–> Дністровська–> Василіянок–> Вовчинецька–> Вокзал–> Лепкого–> Незалежності–> Івасюка–> Вовчинецька–> АТ “Родон”;

Зворотньо: АТ “Родон”–> вул. Симоненка–> Миколайчука–> Стуса–> Івасюка–> Незалежності–> Лепкого–> Вокзал–> Вовчинецька–> Василіянок–> Галицька–> Обласна лікарня.

Інтервал між тролейбусами становитиме 14 хв. в пікові години у робочі дні. Цього вдасться досягти за рахунок тимчасового припинення роботи маршруту №8. Вивільнений рухомий склад буде направлений для підсилення нового маршруту №3.

Завдяки нещодавньому відкриттю зворотньої лінії через Вокзал – новий тролейбусний маршрут №3 залишить можливість здійснювати посадку на нього на Вокзалі в напрямку руху на АТ “Родон”.
Просто це необхідно буде робити на зупинці навпроти будівлі Вокзалу. Те саме стосується і зупинки “Крок” – посадку з 2 квітня слід буде здійснювати на зупинці навпроти, якщо бажаєте їхати в бік АТ “Родон”.

Одна з підстав робити ці зміни – результати транспортного моделювання, яке здійснив Роман Зубачик.
Моделювання показало надто великий коефіцієнт дублювання на існуючих маршрутах №6 та №8 (схеми руху збігаються майже на 87%). Водночас існуючий маршрут №3 вже теж не зовсім задовільняє потреби пасажирів в частині створення тролейбусного сполучення одного мікрорайону з іншим.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.