Авто Фото

Розмови по телефону та відсутність спецформи: франківці скаржаться на водіїв маршруток (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Основними умовами для підняття тарифу в маршрутках були встановлення GPS-навігаторів та обілечування пасажирів, але і сьогодні не всі водії маршруток дотримуються вимог.

11703061_773814409398037_1249390767501892847_n[1]

“Геніальний розвод від ПП “Станіслав-Транс”: за першого погляду, всьо нормально, але водій одягнений у звичайну зелену футболку (а не спеціальну поло, із логотипом міста), ідентифікатор звичайний, за 2 гривні, де від руки, корявим почерком написано прізвище, ім’я та номер маршруту”, – пише Михайло Джогола.

З 10 червня всі водії повинні бути у формі. Поки що обмежилися лиш футболками, бо ж надворі літо, та й новий конкурс не за горами, аби не було аж так затратно тим перевізникам, хто на нього не йтиме. Плюс у кожного водія ще має бути бейджик – з іменем, прізвищем, фото, печаткою. Пасажир уже знатиме, хто саме його везе і, зрештою, в разі чого це полегшить написання скарг.

“Водій від вокзалу до вулиці Чорновола говорив по телефону про тунінг автомобіля “Жигулі” і про тяжку долю його власника, тобто себе (нажаль, на фото погано видно всю суть “злочину” , але інакше сфотографувати не зміг). Маршрут #31, номерний знак машини АТ 0950 АА, водій (якшо я всьо правильно розібрав на ідентифікаторі) Дякун Іван Ярославович”, – йдеться в повідомленні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.