Авто

Питання з-за керма (25.08.2011)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Микола (Івано-Франківськ):– На вулиці Сахарова з боку Коновальця стоїть знак «В’їзд заборонено» з припискою – крім службового транспорту. Очевидно, це стосується працівників УМВС? Натомість, на вулиці Франка теж є односторонній рух, але там розташована пожежна частина, і пожежники слухняно їздять в напрямку загального руху вулиці – для них немає винятків. Невже так необхідні такі обмеження руху на Сахарова через правоохоронців?

Віталій Царьов, старший інспектор ДАІ з організації дорожнього руху Івано-Франківська:

– Щодо вулиці Франка, то такий напрямок руху доволі зручний для пожежників, з перехрестя Незалежності – Франка – Мельника вони можуть виїхати в будь-якому напрямку. Хоча правила дорожнього руху дозволяють автомобілям з сигнальними маячками їхати під заборонні знаки.

А на вулиці Сахарова розташовані одразу два управління – МВС та СБУ, крім того, лікарня УВС. Такий знак поставили тому, що там є більшість оперативних служб області, це дійсно необхідно. Водночас, практично на повороті з Коновальця постійно несе службу наряд ДАІ і слідкує, щоб водії не порушували те обмеження.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.