Авто

Питання з-за керма (19.08.2010)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Григорій Синиця (Угринів):– Чув, що транспортний збір з авто відмінять. Натомість, його включать у вартість пального – тобто, хто скільки заправився, стільки й заплатив. А тепер кажуть, що ввели якийсь акциз на пальне. Це воно й є чи щось інше?

Костянтин Кулак, старший інспектор зі зв’язків з громадськістю УДАІ в Івано-Франківській області:
– Ні, ніхто транспортний збір поки що не відміняв. При проходженні техогляду водії і надалі мають сплачувати цей податок. З акцизом на пальне він не має нічого спільного.

Микола Мельник (Івано-Франківськ):
– Нещодавно у моєму дворі серед білого дня ледь не поцупили новеньке авто. Злодіїв злякала сусідка й вони втекли. Чув, що останнім часом випадки викрадення машин почастішали. Наскільки це правда, як із цим бореться міліція, та що робити власнику авто, щоб точно запобігти угону?

Василь Гультайчук, голова ЦГЗ УМВС в Івано-Франківській області:
– Таких випадків не побільшало. Навпаки цього року кількість фактів незаконного заволодіння транспортними засобами зменшилася на 22 %. Щоби вберегтися від злодіїв, водієві варто обладнати автомобіль протиугінною системою і завжди, навіть коли виходить у магазин по цигарки, закривати машину. А на ніч залишати її тільки на стоянці, яка охороняється, чи в гаражі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.