Авто

Працівникам верховинського автовокзалу дали місяць випробувального терміну

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В результаті численних дискусій, зауважень та критики на адресу працівників верховинського автовокзалу, керівництво РДА таки вирішило розставити всі крапки над “і”. Так, днями, голова районної державної адміністрації Олег Лютий, провів зустріч із заступником генерального директора ТзОВ “Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій” Володимиром Басалигою та іншими зацікавленими представниками громадськості, повідомляє сайт Верховини.

78969013[1]

Посадовці обговорили питання належного функціонування автостанції у Верховині, значну увагу звернули і на етику поведінки персоналу. Адже, як стверджують жителі району, касири, які працюють на автостанції, хоч і мають великий стаж роботи, однак не завжди толерантно відносяться до пасажирів, які купляють квитки.

Представник ОПАС зазначив, що їхня організація зацікавлена в якісному наданні послуг. Зважаючи на великий пасажиропотік, працівники кас дійсно не завжди пам’ятають, що їхня робота пов’язана з обслуговуванням людей, а тому є певні вимоги до етики поведінки.

Результатом зустрічі стала домовленість районного та обласного керівництва щодо надання випробувального терміну в один місяць для працівників АС. Якщо якісних змін не відбудеться, керівництв ОПАС обіцяє вжити кардинальних заходів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.