Перш за все треба пам’ятати, що малюкові в кріслі має бути комфортно, а це означає, що тип крісла обов’язково повинен відповідати ваговій та віковій категорії малолітнього. Отже, купувати крісло треба разом з дитиною, попередньо вимірявши його вагу та ріст, радить УДАІ МВС в Івано-Франківській області.
Перевірте наявність маркування євростандарту ЕСЕ 44/03 (44/04) на автомобільному кріслі. Воно повинно бути обов’язково! Відповідність стандарту підтверджує, що модель оснащена всіма необхідними системами безпеки (3 – або 5-точкові ремені, підголовники, опора для рук і ніг, столик), придатна до використання з ортопедичної точки зору та виготовлена із спеціального матеріалу, який пропускає повітря та може вбирати вологу.
Перевірте, чи підходить крісло під профіль сидіння Вашого автомобіля, довжину ременів безпеки.
У процесі кріплення крісла в салоні, чітко дотримуйтесь інструкцій з його встановлення (дрібниць тут немає!). Зверніть увагу, що крісло-переноска для дітей вагою до 13 кг повинно розташовуватися спиною по ходу руху.
Бажано, щоб дитяче крісло не було важким, легко складалося та поміщалося в багажник. Це не заради безпеки, а для Вашої зручності.
Дорожчі моделі дитячих автокрісел забезпечені підстаканниками, висувними шухлядками, іграшками. Такі атрибути допоможуть зберігати дрібні дитячі речі та допоможуть розважити дитину в дорозі.
Перед вибором дитячого автомобільного крісла дізнайтеся результати краш-тестів, ознайомтеся з рейтингами безпеки, дізнайтеся думку тих, хто вже користувався кріслами.
Головне – безпека вашої дитини вимагає серйозного підходу: життя наших дітей безцінне.
Comments are closed.