Авто

Особливості вибору колісних дисків R14

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З приходом холодної пори року водії починають активно готуватися до сезонної заміни коліс. При цьому багато автомобілістів вирішують докупити запасний комплект дисків, щоб процес «перевзування» був максимально швидким і зручним. На щастя, у продажу можна знайти широкий асортимент колісних дисків з 14-м посадковим діаметром – https://koleso2000.ua/diski-r14. При цьому, мало хто знає, на які моменти варто звернути увагу, щоб куплений комплект дисків прослужив довго і якісно.

Важливість правильного вибору дисків R14

Приступаючи до задачі з вибору нового комплекту дисків необхідно керуватися не тільки питаннями естетики і візуальних переваг. Дійсно якісні диски на авто повинні сприяти комфортному пересуванню і поліпшенню керованості.

Підбираючи диски, слід враховувати, що саме колеса відповідають за плавність ходу, маневреність і паливні витрати. Ідеальний комплект повинен бути міцним, надійним і відрізнятися невеликою вагою.

На сьогоднішній день у продажу представлено три актуальні різновиди дисків на 14:

  • сталеві;
  • литі;
  • ковані.

Сталеві колеса є найбільш простим і доступним варіантом. До їх переваг можна віднести високу міцність, низьку вартість і хорошу придатність до ремонту. Є і недоліки – велика вага, схильність до корозії, нудний дизайн.

Литі диски відрізняються великою різноманітністю представлених дизайнів і кольорів. Це найбільш масова і розвиваюча категорія дисків для легкових автомобілів. До переваг варто віднести полегшену конструкцію, стильний дизайн, хороший захист від корозії і поліпшену керованість. До недоліків – низьку міцність і складність проведення відновлювальних робіт.

Ковані диски відрізняються найбільшою міцністю і є найлегшими. Унікальні властивості дозволяють використовувати ковані вироби в світі гонок і автоспорту. Істотним недоліком є висока ціна.

Що необхідно враховувати при підборі дисків на 14?

Підбираючи диски R14 необхідно враховувати ряд додаткових аспектів. Наприклад, порівнянність кріплення з популярними дисками. Більшість литих виробів відразу продаються з підготовленим комплектом кріплення. Важливим моментом буде точна сумісність використовуваного кріплення з дисками і самим автомобілем.

Литі диски, як ці – https://koleso2000.ua/litye-legkosplavnye-diski/, вимагають застосування більш довгих болтів, в порівнянні зі сталевими аналогами. Правильно підібраний кріплення повинен провертатися на 4-6 оборотів. В іншому випадку, занадто короткі або довгі болти просто не підійдуть до вашого транспортного засобу.

Вибираючи між алюмінієвими і магнієвими сплавами, варто пам’ятати, що магнієві вироби відрізняються зниженим вагою, але дуже схильні до корозії. У зв’язку з цією особливістю, варто уважно вивчати поверхню диска на предмет можливих відколів і подряпин.

Деякі універсальні моделі литих дисків на увазі використання спеціальних перехідників – пластикових адаптерів. Вони необхідні в тому випадку, якщо центральний отвір у диска ширше, ніж автомобільна маточина.

У будь-якому випадку, головним критерієм вдалого вибору колісних дисків буде служити точна відповідність заводських параметрів і характеристик, що замовляється колеса. Додатково слід приділити час, щоб вивчити відгуки про зацікавив вас товар. Ці нескладні правила дозволяє придбати якісні диски на ваш транспортний засіб.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні