Авто

На вулиці Вовчинецькій у Франківську змінять схему руху

Google+PinterestLinkedInTumblr

Найбільше змін буде на ділянці від вулиці Симиренка (ДНЗ «Кобзарик») до села Вовчинець. Завершення робіт заплановано до кінця поточного тижня.

Про це повідомив директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак, пише Репортер.

На вулиці Вовчинецькій змінюють схему руху

Новою схемою організації дорожнього руху на вулиці Вовчинецькій передбачено:

  • Зручні та безпечні смуги руху для автомобілів. Зокрема, з’являться лівоповоротні смуги до численних закладів та житлових зон.
  • По усій довжині вулиці Вовчинецької від вулиці Симиренка до села Вовчинець додали велосмуги та велокоридори.

Тепер від села Вовчинець можна буде безпечно їхати велосипедом у центр на роботу. І, не забуваємо й про те, вулиця Вовчинецька веде до Вовчинецьких гір, де великою популярністю користуються створені там веломаршрути. Або ж просто туди їдуть, щоб помилуватись красою міста з висоти, зайнятися спортом чи гарно провести дозвілля.

  • Нова схема руху передбачає максимум безпеки для пішоходів. Зокрема, з‘являється на переходах острівці безпеки та підсвітка переходів.

Окрім того, на вулиці Вовчинецькій буде зручна транспортна розв’язка, оновлена на перехресті з вулицею Івасюка та Надрічною. Згодом планують ще й вкрай необхідну реконструкцію світлофору. Просимо водіїв врахувати усі зміни та бути уважними на дорозі –  написав Михайло Смушак у Facebook.
Зручні та безпечні смуги руху для автомобілів З’являться лівоповоротні смуги до численних закладів та житлових зон Додали велосмуги та велокоридори З‘являється на переходах острівці безпеки та підсвітка переходів

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.