Авто

На Франківщині затримали 12 п’яних водіїв

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нині більшість ДТП трапляються через перебування водіїв у нетверезому стані. За повідомленням прес-служби Головного управління поліції в області, минулої доби до відділів надійшло  390 заяв та повідомлень громадян.

До теми: У Городенці п’яним водіям допомагають добратися додому

Так,  20  звернень мали ознаки кримінальних правопорушень. Крім того, складено 12 адміністративних протоколів  на водіїв,  які керували автотранспортом у нетверезому стані (ст.130 КУпАП). Також зареєстрували в області одне ДТП з потерпілими – 71 річна жінка потрапила під колеса автівки.

На сьогодні Україна посідає одне із найперших місць в Європі за смертністю та травматизмом на дорогах. Більшість  ДТП трапляються через водіїв у нетверезому стані.

За вчинення адмінправопорушень, передбачених частинами 1–4 статті 130 КУпАП, визначено штраф у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів – 10200 грн з позбавленням права керування на 1 рік.  Згідно з частиною 2, 1200 неоподатковуваних мінімумів -20400 грн з позбавленням права керування на 3 роки. А згідно з частиною 3, 2400 неоподатковуваних мінімумів – 40800 грн з позбавленням права керування на 10 років.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.