Авто

Маршрутки не винні. Марцінків пригрозив директору “Електроавтотрансу” “новою кров’ю”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 5 січня, на щотижневій оперативній нараді міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків висловив невдоволення роботою КП “Електроавтотранс”.

Відповідно до реформи міської транспортної мережі, маршрут №27 (м-н “Каскад” – вулиця Пулюя) перейшов на баланс “Електроавтотрансу”.

маршрутка

“На цей маршрут потрібні великогабаритні автобуси. Їх у нас немає, – говорить Леонід Яковець, директор КП “Електроавтотранс”. – Тільки 31 грудня о 10:07 на засіданні міськвиконкому стало відомо, що тепер за 27-ий маршрут відповідаємо ми”.

Також додає, що реформу руху міського громадського транспорту треба було робити більш плавно.

“Ми зробили те, що й Львів. Вони теж у свій час розпочали реорганізацію транспортної системи у січні, – пригадує Яковець. – Через морози не виїжджає значна кількість транспорту. Завести дизель при двадцятиградусному морозі без відповідного обслуговування неможливо”.

Руслан Марцінків у свою чергу зазначив, що про 27-ий маршрут “Електроавтотранс” знав три місяці тому.

“Завдання транспортної реформи має два напрямки: залучення великогабаритного транспорту для розгрузки центральної частини міста та розвиток комунального підприємства “Електроавтотранс”, – каже мер. – Підприємство має вдосконалювати не тільки тролейбусну мережу, а й ту, де працювали раніше приватні перевізники. Ви не можете бути залежні від приватників”.

“Мені здається, у КП “Електроавтотранс” пора вливати молоду кров. Зайдіть до мене після наради”, – додав міський голова.

“Воля ваша”, – сказав на це Леонід Яковець, директор КП “Електроавтотранс”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні