Авто

Купівля ексклюзивних автомобілів в США

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На українському ринку за кількістю продажів лідирують автомобілі японського, корейського, німецького та російського виробництва. Моделі американського походження менш поширені, так як мають більш високу вартість. Крім того, в більшості випадків вони європейської збірки. Але досвідчені автолюбителі віддають перевагу тільки машинам американської збірки. Це обумовлено тим, що вони відповідають більш високим вимогам безпеки та комфорту. Великим плюсом машин, зібраних в США виключно для внутрішнього ринку, є наявність додаткового обладнання, яке помітно підвищує функціонал

Як купити автомобіль

Придбати автомобіль в США можна безпосередньо у власника або на аукціоні. В обох випадках провести операцію купівлі/продажу не складно, але організувати доставку купленого авто в Україні практично не реально. Тому рекомендується замовляти доставку машини з США під ключ в компанії “АвтоАмеріка”. Каталог пропонованих авто можна подивитися за адресою http://autoamerica.com.ua/product/, де представлені відібрані фахівцями моделі, що задовольняють вимоги більшості клієнтів. Коли мова йде про ексклюзивні моделі, то більшим попитом користуються такі марки:

  • Jeep;
  • Chevrolet;
  • Ford;
  • GMC;
  • Lincoln;
  • Chrysler;

Ексклюзивні моделі цих виробників є унікальними та рідко зустрічаються на наших дорогах. Однак в США вони цінуються не так сильно, як в Україні, зважаючи на доступність і поширеність. Тому ексклюзивний автомобіль цілком реально купити за доступною ціною, так як американці, не бажаючи довго продавати машину, значно знижують її вартість при виставленні на аукціон. Там її може купити будь-яка людина, що має онлайн-доступ до торговому майданчику.

Схема покупки

Клієнт вибирає бажану модель з каталогу компанії або робить індивідуальне замовлення, якщо необхідний автомобіль відсутній. Менеджер виконує пошук машини і бере участь в торгах. Клієнт спочатку вказує максимальну суму, яку він готовий заплатити за авто, і менеджер не купить її дорожче. У разі надмірної ціни він виходить з торгу і продовжує шукати інші аналогічні пропозиції.

Після покупки авто, компанія “АвтоАмеріка” займається її транспортуванням в Україні під ключ. Це означає, що після прибуття машини в Одеський порт, фахівці компанії займаються розмитненням автомобіля, постановкою його на облік, а також отриманням сертифікату ЄВРО-5. Його необхідно отримати, так як наявність сертифіката означає відповідність європейським технічним стандартам, прийнятим і в Україні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.