Авто Світ

Франківський мер хоче більше перекритих вулиць у центрі, аби “круті теж ходили пішки”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків хоче, аби перекривали ще більше центральних вулиць. Про це він заявив у четвер, 3 листопада, на засіданні міськвиконкому.

frankivsk_mitskevycha

Про перекриття доріг на засіданні не збиралися говорити. Однак до міськради прийшов мешканець вулиці Станіславської Сергій Панькуш. Пояснив, що його дружина прописана в Тернополі, але мешкає тут. А власник парковки у центрі міста Микола Гавриляк, за словами Панькуша, відмовляється видати для неї пропуск.

“Пан Гавриляк, підприємець…”, – почав Панькуш, проте Марцінків не дослухав і обірвав його.

“Мене вкурвили ці всі питання, от конче їхати до ратуші машиною? Це до мене підходять прокурори, мєнти, депутати. Дивилися, що в центрі творилося півроку тому?, – обурюється мер. – П’яні молодики на крутих машинах їздили попри ратушу. Ви хочете цього?”.

Чоловік відповів, що він не це має на увазі.

“Стоїть питання прописки. Я в нього (Гавриляка – авт.) питаю про прописку, він каже, аби йшов до влади, вона роз’яснить”, – говорить чоловік.

Марцінків доручив начальнику міського управління транспорту і зв’язку Олегу Ганчаку вирішити цю проблему. Крім того, сказав, аби той розробив схему перекриття інших центральних вулиць, зокрема, Лесі Українки.

“Щоб оці круті на машинах запам’ятали: стають за 300 м від ратуші і пішки йдуть”, – пояснив Руслан Марцінків.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.