Авто Відео

Франківець, якому не вистачило місця, почав кидати каміння у тролейбус

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 18 червня, пасажир розбив лобове скло тролейбуса № 178, який працював на маршруті №4.

Згідно з вимогою постанови КМУ № 392, водій тролейбуса повідомив про кількість вільних місць у транспортному засобі, який їхав з села Угринів в село Ямниця. Чоловік, якому не вистачило місця, повів себе агресивно, пише “Репортер” з посиланням на сторінку КП “Електроавтотранс”.

“Чоловік, якому не вистачило місця, озброївшись каменями, дочекався тролейбус у зворотньому напрямку та кілька разів кинув камінням у лобове скло”, – пише в дописі.

Водій тролейбуса отримав незначну різану рану руки, а пасажири не постраждали. На місце події викликали поліцію, яка затримала хулігана.

Увага: Дата та час на відео не налаштовані та не відповідають дійсності.

Карантин і розбитий тролейбус

18 червня 2020 року умисними діями пасажира було розбито лобове скло тролейбуса № 178, який працював на маршруті №4.Дотримуючись вимог постанови КМУ № 392, водій тролейбуса повідомив про кількість вільних місць у транспортному засобі, який рухався в с. Угринів та с. Ямниця.Чоловік, якому не вистачило місця, озброївшись каменями, дочекався тролейбус у зворотньому напрямку та кілька разів кинув камінням у лобове скло.Водій тролейбуса отримав незначну різану рану руки. Пасажири не постраждали. На місце події була викликана поліція. Зловмисника затримано.Як все відбувалось у відео. Звертаємо увагу пасажирів на неухильне дотримання карантинних обмежень під час перевезень у громадському транспорті.Сподіваємось, що це відео дає вичерпну відповідь на неодноразові запитання "Чому посадка і висадка здійснюється через передні двері?"Ми категорично не згодні з рішенням коли відповідальність за порушення карантниих обмежень лежить на водіях або керівництву підприємств-перевізників, а не на пасажирах. P.S. Дата та час на відео не налаштовані та не відповідають дійсності.

Posted by КП "Електроавтотранс" ІФ on 2020 m. birželio 18 d., ketvirtadienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.