Авто Світ

Довідка-рахунок при реєстрації авто більше не потрібна

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Уряд скасував довідку-рахунок при реєстрації автотранспорту. Відповідну постанову посадовці схвалили на свому засіданні у середу. Про це у себе на сторінці у Facebook пише міністр МВС Арсен Аваков.

dovidka_rahunok

За його даними, собівартість довідки-рахунку складає 29 гривень, а людям, які реєстрували транспорт, приватні компанії продавали їх від 500 до 2 тисяч гривень.

“Сьогодні, нарешті, склалися всі умови. Ліквідовано ДАІ, МРЕВ – створені сервісні центри МВС, змінені процедури – підготовлені купа підзаконних нормативних змін. І ось сьогодні вніс Постанову на Кабінет Міністрів і був активно підтриманий: використання довідок-рахунків при оформленні автомобілів СКАСОВАНО! Головна новина: тепер при оформленні автомобіля у Сервісному Центрі МВС продавцю і покупцю достатньо підписати договір купівлі-продажу в будь-якому сервісному центрі України у присутності адміністратора, який засвідчить особистості учасників угоди на підставі їхніх документів. Засвідчить – безкоштовно”, – пише міністр МВС.

Тепер для реєстрації авто досить буде продавцю і покупцю підписати угоду в сервісному центрі МВС, або надати нотаріально засвідчену угоду або біржову угоду.

“Довідки-рахунки” вимагали працівники сервісного центру ДАІ для реєстрації угоди про купівлю чи продаж авто.

Write A Comment