Авто

Де купити титанові диски?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Питання купівлі титанових автодисків актуальне для багатьох автомобілістів. Кожна пошукова система переповнена аналогічними запитами. У деяких каталогах інтернет-магазинів створені спеціальні розділи під назвою «титанові диски», але виставлені в них артикули — типові литі колеса. Проблема в тому, що титанових дисків не існує. На жодному підприємстві не освоєно виготовлення таких моделей. Вони є сленговою назвою легкосплавних коліс, що мають певні переваги й недоліки.

Титанові диски — основні характеристики

Для виготовлення коліс застосовуються алюмінієві суміші — рідше магнієві. Спосіб виробництва — лиття, що дозволяє виготовити моделі у найрізноманітнішому дизайні. Тому вироби відрізняються за кількістю і шириною спиць, за кольором і малюнком. Це дає можливість автомобілісту підібрати варіант, найбільш відповідний характеру транспортного засобу, його технічним особливостям, екстер’єру, іншим нюансам.

Переваги коліс:

  • невелика вага;
  • блискавичне реагування на команди водія;
  • знижене навантаження на основні вузли та агрегати;
  • зниження витрат на обслуговування транспортного засобу;
  • економія паливного ресурсу;
  • підвищують аеродинамічність ТЗ;
  • оперативно набирають швидкість;
  • зменшують гальмівний шлях.

Диски з алюмінієвого сплаву демонструють відмінну функціональність на міських і заміських трасах. При правильному виборі можуть експлуатуватися тривалий час без втрати продуктивності.

Альтернативи титановим колесам

Варіацій, які можуть замінити диски з алюмінію небагато — це сталеві і ковані вироби. Проте як перший, так і другий варіант не можна розглядати як рівноцінну заміну, тому що вони володіють індивідуальними характеристиками, не схожими з титановими колесами.

Сталеві

Диски з цілісних металевих листів, виготовлені способом штампування, до недавнього часу встановлювалися практично на всі автомобілі, які сходили з конвеєрів представників світової автоіндустрії. Виняток становили лише люксові бренди, які з 70-х років минулого століття комплектували свою продукцію спочатку литими, а потім кованими колесами.

Сталеві автодиски зарекомендували себе як практичне, надійне рішення з тривалим терміном експлуатації. Їх основна перевага — пластичність. Завдяки їй на колесах не з’являються ні мікротріщини, ні глибокі розломи, в тому числі, при зіткненні з серйозними перешкодами. Єдиний можливий дефект — вм’ятини. Для їх усунення водії користуються послугами шиномонтажної майстерні.

Металеві автодиски коштують недорого, тому привертають увагу власників транспортних засобів бюджетного класу. Останнім часом у продажу з’явилися диски з Німеччини та інших європейських держав, які за ціною не поступаються аналогам з каталогу https://avtodiski.net.ua/ua/disk/tip-litye/diametr-15.

Ковані

Автодиски, виготовлені з алюмінію з використанням кування, коштують дорого. Мають переваги як в порівнянні з литими, так і сталевими виробами. Вони більш надійні, ніж легкосплавні, мають тривалий термін експлуатації. Невелика вага кування дозволяє машині оперативно набирати швидкість, швидко гальмувати, що забезпечує підвищену безпеку водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Надаючи мінімальний негативний вплив на підвіску і двигун, такі колеса сприяють скороченню бюджету, який водій щорічно виділяє на обслуговування машини. Недоліком кованих коліс можна вважати як ціну, так і обмежений вибір за візуальними характеристиками у порівнянні з литими моделями. Але водії, котрим важливо забезпечити максимальну безпеку та підвищену прохідність транспорту, знаходять в каталозі оптимальні рішення.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.