Авто

ДАІ обговорює нові правила

Google+PinterestLinkedInTumblr

Державна автомобільна інспекція збирається передати до Кабміну проект постанови про зміни до правил дорожнього руху у вересні-жовтні. Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника департаменту ДАІ МВС Сергій Будник. «Через два-три місяці ми плануємо закінчити цю роботу, потім обговоримо проект, після чого винесемо його на розгляд Кабміну» – сказав він.

За словами, Будника, необхідність внесення змін у чинні правила дорожнього руху виникла через зміни у деяких законодавчих актах, які стосуються саме дорожнього руху. ДАІ почала роботу над внесенням змін у правила дорожнього руху ще в минулому році. Свої пропозиції щодо змін у ПДД зробили й державні органи, а також громадські організації.

Усі останні пропозиції щодо змін у ПДД розміщені на сайті ДАІ для обговорення. Сергій Будник зауважив, що ці пропозиції не є офіційною позицією МВС, оскільки враховують і думку громадськості. Після їх обговорення найбільш раціональні внесуть у проект постанови, який передадуть на розгляд Кабміну.

Чинні правила дорожнього руху були затверджені постановою Кабміну № 1306 від 10 жовтня 2001 року.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.