Авто

Безпека і впевненість. У Франківську презентували АЛЬЯНСМАРКЕТ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 7 листопада, в Івано-Франківську, на базі ТОВ «Альянс-А», офіційно презентували мультибрендову компанію АЛЬЯНСМАРКЕТ, яка буде займатися купівлею, продажем та обслуговуванням автомобілів з пробігом. Компанія відповідає за технічний стан автівок і гарантує своїм клієнтам прозорість та юридичний супровід при купівлі.

Сьогодні придбання автомобілів з пробігом у багатьох викликає невпевненість і недовіру – як до продавців таких авто, так і до технічного стану транспортних засобів, вважає директор ТОВ «Альянс-А» Михайло Горбачов. За його словами, покупки несправного або пошкодженого автомобіля можна легко уникнути, якщо придбати його в АЛЬЯНСМАРКЕТ. Справа в тому, що компанія надає повну інформацію про технічний стан автівки та допомагає в оформленні документів.

«В Івано-Франківській області – це перший цивілізований напрямок продажу автомобілів з пробігом, – каже Михайло Горбачов. – Люди, які купують такі авто, в першу чергу, повинні відчувати безпеку і впевненість у своєму автомобілі, ми ж відповідаємо за це на 100%. Крім того, ми надаємо такий же комплекс послуг, як і при купівлі нової автівки. Тобто машину можна взяти в кредит чи лізинг, можна встановити додаткове обладнання та придбати страховку. А найголовніше – ми даємо гарантію на ці автомобілі».

Як розповіла директор страхової компанії «Універсальна» Анна Нікітенко, купуючи машини, в яких закінчилась заводська гарантія, автомобілісти часто стикаються з проблемою заміни запчастин. Тому компанія пропонує подовжену гарантію заводу-виробника саме для автомобілів з пробігом.

«По-перше, така гарантія забезпечує клієнту фінансову безпеку. Адже будь-яка поломка на час дії гарантії усувається безкоштовно, – пояснює Анна Нікітенко. – По-друге, клієнт отримує високоякісний сервіс, позаяк обслуговування відбувається тільки в сервісі АЛЬЯНСМАРКЕТ. По-третє, можна самостійно обрати одну із трьох програм, які відрізняються між собою покриттям поломок та вартістю».

Найбільше бюджетна програма вартує 5500 грн, відповідно покупець отримує гарантію в 6 тис доларів на цілий рік. Також є програми на 12 тис та 36 тис доларів. При цьому покриваються поломки трансмісії, двигуна та щеплення.

Також для клієнтів АЛЬЯНСМАРКЕТу цілий пакет послуг розробила СК «Про100 страхування». За словами директора компанії Олександра Саваневського, їхня робота базується на принципах «єдиного вікна». Покупець сам обирає необхідні для нього опції та обслуговується лише на сертифікованих СТО.

«Якщо водій потрапляє у ДТП, то при умові купівлі полісу цивільної відповідальності, він може отримати страхове відшкодування в нашому офісі, – розповідає Олександр Саваневський. – Крім страхового захисту, ми пропонуємо додаткову опцію – «допомога на дорозі». Тобто, в разі потреби, нашим клієнтам буде надаватися евакуатор, підзарядка для акумуляторів чи заміна коліс».

На сьогодні автомобілі проходять повний техогляд, приводяться до ладу і лише тоді виставляються на продаж. А оцінити переваги тої чи іншої автівки водії можуть особисто, пройшовши тест-драйв.

Тож, якщо ви вирішили придбати авто з пробігом, вас чекають за адресою: м. Івано-Франківськ, Калуське шосе, 2 К. Дізнатися більше можна за телефоном +38 0342 54 00 54.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.