Авто

Без паніки: як поводитися у ДТП

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) — подія, яка виникла в процесі руху транспортного засобу за його ж участю, під час чого постраждали люди, було пошкоджено сам транспорт, споруди або спричинено іншу матеріальну шкоду. Як наслідок такої пригоди може бути займання транспортного засобу.

Основні причини займання транспортного засобу при ДТП:

  • витік пального або масла;
  • ушкодження електричної системи.

Загалом пожежа починається із проводки у моторному відділенні. Ще одним пожежонебезпечним місцем — є глушник автомобіля, оскільки через його високу температуру нагріву паливо, котре витікає в процесі ушкодження бензобаку, може спалахнути.

Загалом можна зазначити, що через велику кількість різних факторів ризику дорожньо-транспортні пригоди можуть призводити до особливо тяжких наслідків, тому краще заздалегідь вберегти себе та власний транспортний засіб, ніж потім боротися з цими наслідками.

MRqVoXEXXNMKWApY6Cm2O_P-ovfPE8V2FOQ_Hy9BzDLyKRrz2qcFw38KiKSHhADTKIrFRsPaAtkBYKLEYZsxRyVb2Qks1reNr6wdtHbHOsYNBKgEeHtmQy9Vrvfo8HHRN-felqGp

Згідно із законами, вогнегасник є обов’язковим атрибутом для кожного транспортного засобу. Загалом, найпрактичнішим у використанні для автомобілів є порошковий вогнегасник. За допомогою нього можна гасити пожежі різних рівнів, а дієва його речовина, перешкоджає повторному займанню. Місце знаходження вогнегасника в автомобілі встановлює сам водій, головне — щоб він був запломбований та доступний для нього.

Магазин пожежного обладнання торгової марки Fire Pro пропонує широкий асортимент товару та приємно здивує свого клієнта ціною на вогнегасник для авто. Щоб купити вогнегасник в авто, необхідно лише перейти за посиланням https://fire-pro.com.ua/uk/collections/auto та замовити необхідну для Вашого автомобіля протипожежну продукцію. А для більшої зручності є послуга доставки товару до місця мешкання замовника.

Основні дії, якщо ви потрапили в дорожньо-транспортну пригоду:

  • якщо є потерпілі, то треба зателефонувати до операторів служб 103 та 102;
  • за можливості тримайте під рукою вогнегасник, оскільки є ризик займання автомобіля;
  • якщо виникла пожежа в автомобілі, то терміново витягніть з нього потерпілих;
  • перевірте стан потерпілих, а саме: огляньте тіло на наявність тілесних ушкоджень, перевірте пульс та частоту дихання;
  • якщо потерпілий при свідомості, то встановіть його дані, розпитайте, що саме у нього болить;
  • за необхідності зупиніть кровотечу;
  • якщо автомобіль пошкоджений, то перед наданням невідкладної медичної допомоги необхідно усунути ризик виникнення в ньому пожежі. Для цього треба за можливості від’єднати від автомобільної акумуляторної батареї мінусовий кабель живлення;
  • у разі виникнення займання транспортного засобу треба скористатись вогнегасником. Оскільки пожежа загалом починається у моторному відділі, треба направити струмінь речовини вогнегасника саме туди, після чого закрити капот для уникнення нового займання.

qxBqV8-vi5n6kneoNtZjv5cNUfHpgHhGwyrwbkiuB2KL-m-s7N3ee_pP8t8PXXiztWIsFv6u-5taYhi40k1oIfpiwbQ5SWrHE-GtW4hnVB9WchkdbuKvYDtdMZDk8GLGoidqfTlU

Обов’язково пам’ятайте, що під час дорожньо-транспортної пригоди Вам треба діяти швидко, зважено та правильно, тому потурбуйтесь заздалегідь, щоб все необхідне у вас було під рукою.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.