Акцент

Я згоден з людьми, обуреними чергами в Буковелі під час локдауну, цим повинні зайнятися відповідальні органи, – Степанов

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в інтерв’ю прокоментував великі черги з відпочивальників на гірськолижному курорті Буковель під час локдауну.

Про це повідомляє НВ, інформує Репортер.

«Контролюючі органи мають на це відреагувати. У нас є контролюючі органи, які мають реагувати на недотримання карантинних обмежень. У нас є і штрафні санкції, і решта покарань щодо недотримання карантинних обмежень», — зазначив Степанов.

Він зауважив, що погоджується з людьми, які обурені цією ситуацією.

Читайте: На «Буковелі» локдауну не бачили. Скільки коштує мажорний вікенд (ФОТО)

«Головна умова — карантинні обмеження мають бути однаковими для всі, незалежно від того, ти працюєш медичною сестрою, вчителем чи міністром. Вони мають бути однаковими, і всі мають їх дотримуватися. Якщо ти не дотримуєшся, будь ласка, неси відповідальність», — додав Степанов.

Користувачі соцмереж помітили великі черги на підйомники в Буковелі вже під час жорсткого локдауну. Траси гірськолижного курорту зараз переповнені – Буковель став одним з найпопулярніших напрямків для українських туристів, хоча ціни там підняли на 20−30% в порівнянні з минулим роком, а в черзі на підйомник можна провести і 30 хвилин.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні