Акцент Люди Світ

Відомий фотограф з Прикарпаття Тарас Дутка в тяжкому стані – потребує допомоги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Родина тисменицького фотографа Тараса Дутки попросила в мережі про допомогу коштами на його постопераційне лікування.

З Тарасом Дуткою сталося нещастя в США. Збір коштів оголосив його син Святослав. Пише Репортер із посиланням на КУРС.

“Тарас Дутка, який є моїм батьком, люблячим чоловіком та основним сімейним провайдером, 18 червня 2020 року впав зі сходів. Він отримав важкі, небезпечні для життя черепно-мозкові травми, і нейрохірургічна команда боролася за його життя, виконавши 2 операції на головному мозку, загалом 12 годин. На цей час він перебуває в комі і механічно провітрюється. Йому всього 47 років.

Наша родина приїхала до США з України у квітні 2018 року. Я його старший син. Я приєднався до американських військових у лютому 2019 року і зараз дислокуємося на Алясці. У мене є молодший брат, якому 12 років. Його звуть Пол. Моїй мамі, Мар’яні Дутці, 42 роки, вона страждає на ревматоїдний артрит вже 10 років.

У цей момент наша родина перебуває у стані заперечення, шоку та жаху від невідомого. Немає слів, які б описали наші почуття, наші думки та емоції. У ці тяжкі дні, тижні чи, можливо, навіть місяці нам дуже потрібна підтримка. Ми не впевнені, як виглядають усі видатки, але сьогодні ми просимо шансу боротися! Будь ласка, підтримайте нас пожертвами, за які наша родина буде вдячна назавжди, кожному з вас! З повагою, родина Дутки”.

Пост розміщений у понеділок, 22 червня.

“Друзі, з відомим фотографом Тарасом Дуткою сталося лихо в США. Оголосили збір коштів. Тарас – класний друг і чудовий професіонал. Дай Боже йому витримати це випробовування!”, – підтримав тисменичанин Богдан Нагорняк.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні