Акцент Спорт

“Наші футболісти не обирали”. УАФ відреагувала на вміст музичного плейлиста України перед Євро-2020

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Перед стартом чемпіонату Європи з футболу УЄФА опублікувала офіційні плейлисти кожної країни-учасниці, а також музичний плейлист турніру.

За кілька днів після публікації українські ЗМІ звернули увагу на підбірку пісень в плейлисті України: там було дев’ять пісень, три з яких російські, пише Суспільне.

Після численних публікацій у ЗМІ цей варіант плейлиста був видалений, а за кілька годин з’явився інший – у ньому 50 треків (а не дев’ять), жодної російської пісні.

Ознайомитися з оновленим плейлистом збірної України можна тут.

Українська асоціація футболу не коментувала плейлист збірної України, але після заміни пісень опублікувала першу офіційну реакцію. Текст знаходиться на офіційній сторінці УАФ у Facebook.

Згідно із заявою, УАФ свідомо не коментувала ситуацію, адже чекала на відповідь УЄФА. І переконує – оригінальний плейлист не був вибором футболістів та УАФ не знала про варіант плейлиста.

“Справа в тому, що композиції із переліку, який з’явився в ЗМІ як «вибір гравців головної команди України», наші футболісти насправді не обирали. За виключенням однієї пісні — “Їхали козаки” гурту “Тінь сонця”. Решту пісень самостійно обрали колеги з УЄФА і, за їхніми словами, у своєму виборі вони послуговувалися даними з локальних чартів України”, – йдеться у заяві.

УАФ також зазначила, що надіслала запит в УЄФА щодо виправлення “цього непорозуміння”. Європейська федерація відповіла, що готова “до формування альтернативного символічного плейлиста збірної України”.

Утім, в оновленому плейлисті збірної України, де є одразу 50 різних треків, пісні “Їхали козаки” теж немає. А єдина композиція, що залишилася, – офіційний гімн Євро-2020.

“Скандальний перелік композицій, де серед іншого є виконавці, яким заборонений в’їзд в Україну, буде заблоковано. Неприємний інцидент вичерпано”, – так закінчується заява УАФ.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні