Акцент

На Прикарпатті розпочнеться реалізація проєкту “Ворота в Центральні Горгани”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
8 липня 2020 р. в Івано-Франківську відбулося підписання партнерської угоди між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, Вищою державною професійною школою у Хелмі (Республіка Польща) та Брошнів-Осадською селищною ОТГ Рожнятівського району Івано-Франківської області в рамках реалізації ґрантового проєкту «Ворота в Центральні Горгани: міжкультурний діалог на польсько-українському прикордонні».

Ґрантова угода на реалізацію проєкту між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Міністерством інвестицій і розвитку Республіки Польщі підписана 17 березня 2020 р, пише Репортер з посиланням на iftourism.

Нагадаємо, що проєкт «Ворота в Центральні Горгани: міжкультурний діалог на польсько-українському прикордонні» став одним із переможців другого конкурсу проєктів Програми транскордонного співробітництва ЄІС «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» (тематична ціль «Спадщина»).

У рамках проєкту передбачено реалізацію заходів, націлених на вивчення та промоцію бойківської спадщини Івано-Франківщини.

Енергосервісна компанія «Адамсон» підписала угоду про співпрацю з ІФНТУНГ

Зокрема:

– проведення публічних подій навчально-освітнього та промоційного характеру (стартова і фінальна конференції проєкту; тренінги; ознайомчий візит до Польщі науковців та стейкхолдерів туристичної індустрії краю; фокус-групові дискусії експертів туристичної галузі в Україні та Польщі);

– проведення комплексного соціологічного дослідження бойківської культурної спадщини на території Рожнятівщини;

– розробку документації для нововиявленого об’єкту культурної спадщини – філіального костелу Св. Сесілія (с. Креховичі Брошнів-Осадської селищної ОТГ);

– проведення історико-культурних досліджень, біографічних інтерв’ю з мешканцями краю з метою формування інформаційної основи майбутньої розробки нового туристичного маршруту «Ворота в Центральні Горгани»;

– створення на території Брошнів-Осадської селищної ОТГ інформаційного центру;

– формування електронного реєстру об’єктів спадщини та розробку Стратегії туристичної промоції разом із планом заходів її реалізації для Брошнів-Осадської селищної ОТГ.

Головний бенефіціар: ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (Івано-Франківська область, Україна)

Партнери: Вища державна професійна школа у Хелмі (Люблінське воєводство, Республіка Польща), Брошнів-Осадська селищна об’єднана територіальна громада Рожнятівського району (Івано-Франківська область, Україна).

Загальний бюджет проєкту складає 55 665 євро, сума ґранту – 49 542 євро.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні