Акцент Люди Соціум

Енергосервісна компанія «Адамсон» підписала угоду про співпрацю з ІФНТУНГ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Список галузевих компаній, з якими співпрацює Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та які є потенційними роботодавцями і базою для проходження практики, поповнився ще одним партнером – енергосервісною компанією  «Адамсон».

Договір про співпрацю між університетом і компанією, який передбачає спільну діяльність установ для підвищення якості підготовки фахівців за відповідними напрямами, підписали у четвер, 9 липня, інформує пресслужба ІФНТУНГ, пише Репортер.

Від імені ІФНТУНГ договір підписав ректор, професор Євстахій Крижанівський, від імені компанії  «Адамсон» – директор Ярослав Свідрак.

Енергосервісна компанія «Адамсон» створена у 2014 році. Зараз вона фактично є найбільшою компанією в Україні, яка пропонує комплексні рішення у сфері енергоефективності.

Крім того, це перша енергосервісна компанія нашої держави, яка запропонувала послугу енергетичного аудиту будівель. За шість років діяльності компанія провела близько 2000 комплексних енергетичних аудитів будівель. Цю послугу виконують за міжнародними стандартами з використанням сучасного американського та європейського обладнання.

“Фахівці компанії, які проводять енергетичний аудит, періодично проходять навчання в європейських країнах, США і в нашому університеті, який, до слова, входить до ЗВО (всього лише 34), які готують високопрофесійних енергоаудиторів за підтримки Уряду Німеччини та GIZ. Так, професійна підготовка та атестація осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем здійснюється при Центрі сталого розвитку на базі кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики нашого університету”, – йдеться в дописі.

На переконання сторін, вигода від співпраці є обопільною  – згодом вони матимуть де брати висококваліфікованих спеціалістів. В рамках договору, компанія зможе впливати на навчальний процес і надавати пропозиції з тематики курсових і дипломних робіт, долучатись до розробки освітніх програм, проведення тренінгів і семінарів. Окрім того, двом установам є що запропонувати у сфері енергоефективності та енергоощадження.

“Сподіваємось, що сьогоднішнє офіційне закріплення уже напрацьованого партнерства між установами принесе позитивні результати для обох сторін найближчим часом!”, – додають у пресслужбі.

Відповідно до умов договору, студенти університету зможуть проходити практику на підприємстві, будуть мати можливість виконувати курсові та дипломні роботи на виробничій базі компанії. Також угода передбачає проведення занять фахівцями компанії, а найкращих студентів планують навіть стимулювати матеріально.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні