Афіша

Вступ до закладів профосвіти продовжили на місяць

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Заклади професійної освіти зможуть зараховувати вступників на вільні місця регіонального та державного замовлення до 1 листопада.

Лист щодо продовження вступної кампанії до профтехів був розісланий на місця 24 серпня 2022 року, пише Репортер з посиланням на пресслужбу міністерства освіти і науки.

Вступ до закладів профосвіти продовжили на місяць

Зазвичай Міністерство освіти і науки продовжувало вступну кампанію до профтехів до 1 жовтня. Однак цьогоріч через війну українські вступники мають багато перешкод для вчасного подання документів на вступ. Зокрема, йдеться про вступників із територій, які розташовані в районі проведення воєнних дій або які перебувають в тимчасовій окупації.

Читайте: Дати змістилися. Як з осені навчатимуться студенти у Франківську

Для того, щоб вступники мали можливість здобути професійну освіту, донабір на вільні місця триватиме на місяць довше – до листопада.

Через нестабільну безпекову ситуацію, загрозу ракетно-бомбових ударів та обмежень у використанні енергоресурсів, 2022-2023 навчальний рік матиме іншу структуру. Водночас першокурсники розпочнуть заняття традиційно з 1 вересня. По ходу комплектування нових груп або донабору до вже сформованих, учні розпочинатимуть навчання і здобуватимуть робітничі професії, – каже заступник Міністра освіти і науки Олександр Костюченко.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.