Афіша

Учнів прикарпатських шкіл кличуть на “Битву вертепів”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Університет Короля Данила запрошує на фестиваль фольклорних дійств «Битва вертепів –2022».

З 31 січня до 5 лютого 2022 року відбудеться його відбірковий тур між командами учнів 8-11 класів тергромад Прикарпаття. Допускається до трьох команд від однієї громади, пише Репортер з посиланням на пресслужбу університету.

Для того, аби стати учасником «Битви вертепів – 2022», потрібно до 25 січня 2022 року здійснити реєстрацію.

Фінал відбудеться 12 лютого 2022 року.

Цьогорічний призовий фонд фестивалю – 500 000 грн. Компетентне журі обиратиме переможців у двох номінаціях: «Вертеп» та «Маланка».

Троє учасників команди, яка займе перше місце у номінації «Вертеп» отримають грант на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила. А уся команда – грошову винагороду 15 000 грн.

Троє учасників команди, яка займе друге місце у номінації «Вертеп» отримають частковий грант (50%) на навчання в Університеті Короля Данила. А уся команда – грошову винагороду 10 000 грн.

Троє учасників команди, яка займе третє місце у номінації «Вертеп» отримають частковий грант (25%) на навчання в Університеті Короля Данила. А уся команда – грошову винагороду 5 000 грн.

Троє учасників команди, яка займе перше місце у номінації «Меланка» отримають грант на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила. А уся команда – грошову винагороду 10 000 грн.

Організаторами фестивалю є Університет Короля Данила, Парк історії землі «UNDERHILL», Ресторан «Прованс» та Ресторан «Cruce de Gustos». Генеральними партнерами фестивалю є Будівельна компанія «Благо», Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України.

Деталі за телефоном: 0979217382.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.