Афіша

У Франківську відкриють виставку портретів дітей із синдромом Дауна

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 15 грудня, в Івано-Франківську відкриють фотовиставку «Діти сонця» – це спільний соціальний проект фотошколи «Фотохудожник» та благодійного фонду підтримки дітей та молоді з інтелектуальною обмеженістю «Крокус».

tumblr_n9e1frriaw1ra9yvbo5_12801

Початок заходу – о 16:00 у фортечній галерея «Бастіон», що на Фортечному провулку, 1.

Виставку організують, аби привернути увагу суспільства до людей, які через свою «нестандартність» належать до найбільш соціально незахищених верств населення. Вони не інші, а такі ж як і ми, просто трішки особливіші, щиріші і добріші. За це їх і називають «дітьми сонця».

Напередодні викладачі, учні та випускники фотошколи відвідали дітей з синдромом Дауна у Коломиї. Після кількох годин спілкування та роботи – народилася фотовиставка.

«Ці дітки є особливі у своїй щирості, доброті та любові. А тому ми повинні плекати в них це, щоб бути такими самими», – ділиться співзасновник школи фотомайстерності «Фотохудожник» Ярема Проців.

Всі моделі – вихованці благодійного фонду підтримки дітей та молоді з інтелектуальною обмеженістю «Крокус». Для них така фотосесія була свого роду дебютом і навіть випробуванням.

«Насправді, у нас вийшло неплановане свято і діти зовсім не сподівалися, що будуть так весело проводити час. Було дуже цікаво спостерігати, як наші вихованці комунікували з фотографами, як позували та як допомагали один одному», – розповідає керівник БФ «Крокус» Любов Масевич.

Експозиція буде прем’єрою як для відвідувачів, так і для самих «особливих» моделей. За інформацією організаторів, виставка триватиме не менше тижня. По завершенні всі роботи передадуть у БФ «Крокус».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.