Афіша Відео

У Франківську стартує триденний кінофестиваль Docudays UA (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 14 листопада, в «Uraban Space 100» відбулася прес-конференція з нагоди відкриття мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

14991354_1292876494086745_8585454937188109308_o1

Фестиваль у місті відбувається вже дев’ять років. 15, 16 та 17 листопада глядачі зможуть переглянути п’ять стрічок українського та іноземного виробництва. Більшість фільмів буде від українських режисерів, каже голова обласної організації «Молода Просвіта» Євгенія Бардяк.

«Ми хочемо сприяти розвитку національної кіноіндустрії, документалістики та поширенню українського документального кіно серед місцевого населення», – зазначила Бардяк.

Цим же організатори хочуть мотивувати молодих місцевих режисерів і саме зараз на сайті Docudays UA триває подання робіт на конкурс. Найкращі продемонструють публіці під час показів у інших містах України.

Захід відкриє польський фільм «Жіноча Солідарність», в якому розповідають про долю жінок, які брали участь у подіях 80-х років у часи комуністичної Польщі. Після перегляду цього фільму організатори запросять місцевих активісток, жінок, які працюють у бізнесі, та обговорять створення жіночого клубу у місті.

«У цьому клубі жінки зможуть об’єднати свої зусилля і потім мати змогу впливати, допомагати одна одній, підсилювати усі процеси у нашому місці, – каже Євгенія Бардяк. – В подальшому це приведе до покращення соціально-політичної ситуації у Івано-Франківську».

Усі сеанси розпочинатимуться о 18 годині в «Urban Space 100».

Крім того, 21 листопада на глядачів чекає спеціальний показ короткометражних фільмів до річниці Євромайдану в книгарні «Є», а також 29 листопада у Краєзнавчому музеї відбудеться фотовиставка «Права людини і екологія: збереження зелених зон у містах та селищах».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.