Афіша Світ

У Франківську проведуть вуличну фотовиставку з вікториною про ЄС

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 17 вересня, співробітники Представництва Європейського Союзу в Україні відвідають Івано-Франківськ з офіційним візитом. О 13:00 годині розпочнеться вулична фотовиставка з вікториною “Впізнай миттєвості твоєї Європи”. Акція пройде на Вічевому Майдані в рамках інформаційної кампанії “Будуймо Європу в Україні”.

People supporting an EU integration attend a rally at Independence Square in Kiev

На фотовиставці представлять світлини, які демонструють спорідненість європейських та українських міст, цінностей та звичок їхніх мешканців. На вікторині франківці покажуть, настільки добре знайомі з історією створення Євросоюзу, досвідом, традиціями та мистецькими надбаннями європейських народів. Найактивніші учасники отримають подарунки від Представництва ЄС.

Довідка

Інформаційна кампанія “Будуймо Європу в Україні” – це серія інформаційно-просвітницьких заходів – вуличних акцій, виставко, семінарів, тренінгів, груглих столів, які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціаці між Україною і ЄС.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.