Афіша

У Франківську пройде фестиваль про права людини з кінопоказами і лекціями. Програма

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До фестивалю “Правозахисний вікенд”, який відбудеться 23-24 червня, приєднається колишній політв’язень Юрій Яценко, який провів у російській в’язниці 368 днів.

Фестиваль проводять громадські організації “Євромайдан SOS”, “Центр громадянських свобод”, “Молода Просвіта” Прикарпаття. Фестиваль має на меті поширити знання про права людини та заохотити якомога ширше коло осіб до громадської активності. Правозахисний вікенд складатиметься з різнопланових подій, що слідуватимуть одна за одною на різних локаціях, – від інтерактивного семінару до спільної кави з правозахисниками. До заходів приєднається колишній політв’язень Юрій Яценко, який провів у російській в’язниці 368 днів.

“Чудова нагода для франківців дізнатися з перших уст відомих українських правозахисників про ситуацію з дотриманням прав кожної людини, особливо в сучасних умовах воєнного конфлікту,” – зазначає громадська діячка Євгенія Бардяк.

До заходів також долучаться громадські активісти Андріан Волгін, Ігор Ткач та інші.

Програма Фестивалю:

23 червня (п’ятниця)

12.00 – 14.00 – лекція про моніторинг мирних зібрань для поліції Івано-Франківська та громадських активістів “Що можеш зробити саме ти, щоб змінити країну на краще”.

15.00 – 16.30 – презентація кампанії LetMyPeopleGo: “Чому потрібно рятувати українських політичних в’язнів з російських в’язниць” (за участі звільненого політичного в’язня Юрія Яценка та учасника АТО Андріана Волгіна). Модеруватиме Ігор Ткач.

Де: Книгарня Є, вулиця Незалежності, 31, 3-й поверх

18.00 – 19.30 – показ фільму Докудейс UA про волонтерську ініціативу Євромайдан SOS та дискусія на тему “Що ми робили під час Революції та що ми можемо зробити зараз?”

Де: народний дім “Просвіта”,  вул. Грушевського, 18

24 червня (субота)

11.00 – 12.00 – ранкова кава з правозахисниками на тему “Чим живуть правозахисники і як ти можеш до цього долучитись” (обговорення найактуальніших правозахисних програм та детальна інструкція про те, як до них долучитись і почати змінювати країну на краще).

Для участі потрібно пройти попередню реєстрацію за посиланням.

Де: ресторація “Світлиця Мулярових”, вул. Чорновола, 5

13.30 – 16.30 – інтерактивний семінар про права людини “Що спільного у тебе, Вацлава Гавела та Махатми Ганді”. Теми, які обговорюватимуться:

– як права людини впливають на наше щоденне життя?

– що таке міжнародні стандарти прав людини і хто їх придумав?

– скільки у кожного є “прав людини” і чи може це змінитися?

– хто має забезпечувати та захищати права людини?

Для участі потрібно пройти попередню реєстрацію за посиланням.

Де: приміщення Ратуші, вул. Галицька, 4-а, 2-й поверх

17.30 – 18.30 – відкриття виставки про права людини “Битва за права людини”, яка продемонструє видатних борців за права людини та покаже “поле для бою” за права людини в Україні, де кожен повинен стати учасником.

Де: Бастіон, провулок Фортечний, 1

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.